Отборът на „Първа Атомна“ победи като гост „Янтра /Габрово

16812

Отборът на „Първа Атомна“ победи като гост „Янтра /Габрово/ в кръг от щампионата на Северозападната Трета лига с резултат 1:0. Срещата бе напълно равностойна, като през първата част габровци пропуснаха дузпа. Във второто полувреме Николай Ганчев улучи точния момент и вкара победния гол след асистенция на Станислав Йорданов.
„Доволен съм от победата още при първото ни гостуване и то срещу сериозен съперник. Бяхме се подготвили добре за конкретния мач. Първите кръгове в програмата на шампионата не са никак лесни, но дали мачовете ще са ни тежки или леки зависи от нас“, каза старши треньорът Николай Нинов. В четвърти кръг от шампионата козлодуйските футболисти ще домакинстват на „Вихър“ /Славяново/. Срещата ще се играе на 3 септември от 17:00 часа на стадиона в „Ботев парк“